Wesela - Hotel SPA pod Warszawą - Pałac Żelechów.
Galeria

Zapisz się na nasz newsletter

tel. +48 25 682 03 60

Oferty

Wesela

Pałac Żelechów wraz z otaczającym go historycznym kompleksem parkowym to idealne miejsce do organizacji przyjęcia weselnego, które dzięki pięknym wnętrzom, wybornej kuchni oraz profesjonalnej obsłudze będzie najpiękniejszym początkiem wspólnej Drogi Młodej Pary.

Nasze sale spełnią oczekiwania wszystkich gości, ze względu na swoją różnorodność i wyjątkowy klimat. Do dyspozycji Pary Młodej oddajemy 19 sal o powierzchni do 1000m². Wszystkie przestrzenie jesteśmy w stanie zaaranżować w dowolnej konwencji zgodnie z indywidualnymi życzeniami. Każda sala jest klimatyzowana, a okna większości wychodzą na piękny 8-hektarowy park, wypełniony pomnikami przyrody. W Pałacu posiadamy zarówno piękne wnętrza historyczne, które poprzez swój unikatowy i pałacowy wystrój nadadzą tak wyjątkowemu przyjęciu, jakim jest wesele, niepowtarzalny charakter, jak i przestrzenie nowoczesne, pozwalające na zorganizowanie eleganckiego przyjęcia w dowolnym stylu.

Oprócz niepowtarzalnych wnętrz, Pałac Żelechów gwarantuje bogate doświadczenie gastronomiczne, profesjonalną obsługę, wspaniałą, niezapomnianą atmosferę, a także transport Gości weselnych wysokiej klasy autokarami i busami.

Uroczystość może przybrać różne formy, od przyjęcia kameralnego, po wytworny bankiet dla 500 gości. Wszystko dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Pary Młodej. Oferujemy przyjęcia w formie bufetowej lub biesiadnej połączone z serwisem dań ciepłych. Przygotowaliśmy różne propozycje weselne, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Przed ceremonią, Para Młoda może zadbać o siebie w naszym unikalnym Pałacowym Spa lub po prostu odpocząć w jednym z wyjątkowych Apartamentów.

W przypadku wesel połączonych ze ślubem cywilnym, umożliwiamy przeprowadzenie uroczystości zaślubin w Pałacowych wnętrzach lub w przypałacowym parku.

Ceremonia weselna to wyjątkowe przeżycie dla każdego i pozostaje w pamięci Państwa Młodych oraz wszystkich uczestników przyjęcia na długie lata. Ważne jest zatem, aby wybrać odpowiednie miejsce, które zaskoczy, spełni wszystkie oczekiwania, jak również będzie profesjonalne, wyjątkowe i niepowtarzalne, jak ten dzień dla Młodej Pary. Proponujemy opiekę doświadczonego koordynatora ze strony Pałacu, który doradzi i pomoże w przygotowaniach do ceremonii, podpowie jak powinna przebiegać uroczystość i wesprze Młodą Parę w organizacji najważniejszego dnia w ich życiu. Przez cały czas trwania przyjęcia, nad jego uczestnikami będzie czuwać wykwalifikowany personel. Współpracujemy z profesjonalnymi florystami, zespołami muzycznymi, DJ-ami, fotografami, firmami transportowymi i chętnie zarekomendujemy ich usługi.

Życzymy, aby rozpoczęta w Pałacu wspólna historia była wyjątkowa, piękna i trwała, a pełne wzruszenia chwile pozostały w pamięci do końca życia.

Szczeg￳óły oferty oraz rezerwacja: 
Recepcja Pałacu tel. +48 25 682 03 60,
e-mail: recepcja@palaczelechow.pl

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij