Pokoje - Hotel SPA pod Warszawą - Pałac Żelechów.
Galeria

Zapisz się na nasz newsletter

tel. +48 25 682 03 60

Oferty

Pokoje

Pałac Żelechów posiada 119 stylowych pokoi mogących pomieścić łącznie do 250 gości. W czterech budynkach kompleksu pałacowego to jest w Pałacu, Oficynie, Oficynie Spa oraz Oficyna Business rozmieszczone są pokoje różnych kategorii. 

W samym Pałacu wyróżnią się swoim stylem i charakterem trzy pokoje typu Suita, zlokalizowane na parterze obiektu oraz Apartament Książęcy i Królewski. Każdy z nich jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Oba apartamenty znajdują się na pierwszym piętrze obiektu i ich dodatkowym atutem jest taras, z którego rozpościera się piękny widok. W Nowej Oficynie na trzech kondygnacjach zlokalizowanych jest 29 pokoi typu Deluxe, 2 pokoje Deluxe Plus oraz 4 dwupokojowe Apartamenty Deluxe. Wśród wszystkich pokoi wyróżniają się pokoje Grand Deluxe, które dzięki swojej powierzchni idealnie sprawdzają się na pobyty rodzinne. 7 pokoi typu Grand Deluxe jest rozmieszczonych w dwóch budynkach. W Oficynie znajduje się 14 pokoi typu Comfort, natomiast w Oficynie Business 44 pokoi typu Business. 

Wszystkie pokoje w Pałacu Żelechów posiadają stylowe meble, funkcjonalne łazienki z kabinami prysznicowymi lub wannami oraz klimatyzację i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Każdy pokój jest niepowtarzalny pod względem kolorystyki i elementów dekoracyjnych, posiada własny klimat, swoją charakterystyczną cechę niespotykaną w innym pokoju. Każdy z nich jest swoistą perełką stylu klasycystycznego nawiązującą do XVIII wiecznych korzeni Pałacu.

Szczegóły oferty oraz rezerwacja:
Recepcja Pałac Żelechów SPA & Wellness
tel. +25 682 03 60, e-mail. recepcja@palaczelechow.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij