Pokoje - Hotel SPA pod Warszawą - Pałac Żelechów.
Galeria

Zapisz się na nasz newsletter

tel. +48 25 682 03 60

Oferty

Pokoje

Pałac Żelechów posiada 119 stylowych pokoi mogących pomieścić łącznie do 260 gości. W czterech budynkach kompleksu pałacowego to jest w Pałacu, Oficynie, Oficynie Spa oraz Oficyna Business rozmieszczone są pokoje różnych kategorii. 

Wszystkie Oficyny Pałacu, połączone są ze sobą klimatycznymi podziemnymi lochami, co umożliwia przejście do dowolnej części, bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. 

W samym Pałacu wyróżnią się swoim stylem i charakterem trzy pokoje typu Suita, zlokalizowane na parterze obiektu oraz Apartament Książęcy i Królewski. Każdy z nich jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Oba apartamenty znajdują się na pierwszym piętrze obiektu i ich dodatkowym atutem jest taras, z którego rozpościera się piękny widok. W Nowej Oficynie na trzech kondygnacjach zlokalizowanych jest 29 pokoi typu Deluxe, 2 pokoje Deluxe Plus oraz 4 dwupokojowe Apartamenty Deluxe. Wśród wszystkich pokoi wyróżniają się pokoje Grand Deluxe, które dzięki swojej powierzchni idealnie sprawdzają się na pobyty rodzinne. 7 pokoi typu Grand Deluxe jest rozmieszczonych w dwóch budynkach. W Oficynie znajduje się 14 pokoi typu Comfort, natomiast w Oficynie Business 44 pokoi typu Business. 

Wszystkie pokoje w Pałacu Żelechów posiadają stylowe meble, funkcjonalne łazienki z kabinami prysznicowymi lub wannami oraz klimatyzację i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Każdy pokój jest niepowtarzalny pod względem kolorystyki i elementów dekoracyjnych, posiada własny klimat, swoją charakterystyczną cechę niespotykaną w innym pokoju. Każdy z nich jest swoistą perełką stylu klasycystycznego nawiązującą do XVIII wiecznych korzeni Pałacu.

Szczegóły oferty oraz rezerwacja:
Recepcja Pałac Żelechów SPA & Wellness
tel. +25 682 03 60, e-mail. recepcja@palaczelechow.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij