Browar - Hotel SPA pod Warszawą - Pałac Żelechów.
Galeria

Zapisz się na nasz newsletter

tel. +48 25 682 03 60

Oferty

WARSZTATY PIWOWARSKIE

Dla mniej wtajemniczonych w sekrety krainy piwa, organizowane są warsztaty browarnicze, podczas których można dowiedzieć się o polskiej tradycji uprawy chmielu i o nieznanych właściwościach tej rośliny, zgłębić tajniki warzenia piwa, poznać fakty i obalić mity o nim. Jest to znakomita i niecodzienna forma integracji oraz świetna rozrywka dla grup, chcących poznawać nieznany dotąd świat złocistego trunku.

Warsztaty odbywają się w podziemiach Pałacu Żelechów, pełnych naturalnych zakamarków i podziemnych krętych korytarzy. Wielkie stoły z litego drzewa, ławy drewniane, ściany z czerwonej cegły i łuki sklepienne oraz kamienna posadzka nadają wyjątkowości tym pomieszczeń. To miejsce, jego klimat i zapach ważonego piwa sprzyjają organizacji spotkania z piwowarem.

Spotkanie z profesjonalnym pałacowym mistrzem warzelnictwa to okazja do poznania ciekawostek oraz uzyskania odpowiedzi na wiele pytań.
Spotkanie składa się z:

  • Degustacji trzech rodzajów pałacowego piwa
  • Warsztatów na temat historii piwa oraz omówienia różnic w procesie produkcji na przestrzeni czasu
  • Historii procesu produkcji piwa
  • Zapoznania się z funkcjonowaniem urządzeń składających się na browar
  • Omówienia składników niezbędnych do produkcji piwa

Warsztaty poprowadzi Nasz Pałacowy Piwowar, posiadający bardzo wiele osiągnięć jako browarnik.

Idealnym zakończeniem warsztatów może być butelka pałacowego piwa pełna wybranego gatunku, którą każdy z przyjemnością zabierze ze sobą do domu. Polecamy zakupienie butelek jako prezent dla wszystkich uczestników spotkania.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij