Sauny i Lód - Hotel SPA pod Warszawą - Pałac Żelechów.
Galeria

Zapisz się na nasz newsletter

tel. +48 25 682 03 60

Oferty

Sauny

ŚWIAT SOLI I KRYSZTAŁÓW
Świat soli i kryształów jest poświęcony błogiemu i leczniczemu działaniu soli. Działa wzmacniająco na organizm, dzięki sile minerałów i kamieni szlachetnych. Perfekcyjna aranżacja i wyrafinowany design w połączeniu z wyjątkowością odczuć inspiruje do niecodziennych przeżyć. 

ŁAŹNIA SOLNA Z RÓŻOWEGO KWARCU - LIVING
Temperatura w tej łaźni wynosi około 45°C, a wilgotność powietrza ma prawie 100%. Poprzez techniki łaźni solnych w kombinacji z wydzielaniem ciepła, w kabinie powstaje ciśnienie oraz mikroklimat, dokładnie taki jak nad morzem. W łaźni solnej jest rozpylana co pewien czas sól morska. Poprzez dodanie eukaliptusowych i miętowych olejków, powstaje dodatkowo efekt oczyszczenia i pielęgnacji dróg oddechowych. Ta oaza zdrowia to dar dla płuc, leczy także kaszel. Odprężające szmery wody i regenerująca siła kwarcu wzmacniają tę kąpiel. 

ŚWIAT PRZYPRAW I ZIÓŁ
W świecie ziół nasz Gość może się dowiedzieć o wartościowych składnikach i sile leczenia naturalnymi ziołami, a także odczuć to na własnym ciele. Kompozycja smaków i zapachów działa relaksującą na zmysł węchu. Wyrafinowana kolorystyka wnętrz i dekoracji potęguje osobliwość tej strefy.

KĄPIEL ZIOŁOWA
Odpowiednio dobrane zioła, w połączeniu z temperaturą 55 – 65°C i z wilgotnością około 60%, zroszone wodą - otulają fantastycznym aromatem, zniewalają i wprowadzają w stane błogiej ekstazy. Rumianek jako ziołowa baza działa uspokajająco i rozkurczowo. Szałwia jako ziołowa baza działa antyseptycznie. Lawenda jako ziołowa baza działa wzmacniająco i harmonizująco.

ŚWIAT OGNIA I LODU
Strefa ognia i lodu to miejsce fascynującego spotkania z naturalną grą ciepła i zimna. Ta od zarania dziejów walka fantastycznie pobudza i bardzo pozytywnie wpływa na ciało i zdrowie.

SAUNA FIŃSKA
Sauna fińska z temperaturą od 80°C do 100°C ma rewelacyjne oddziaływanie na zdrowie. Zimny prysznic po niej poprawia nie tylko krwioobieg, ale również wzmacnia układ odpornościowy. Intensywniejsze ukrwienie poprawia kondycję skóry i pobudza przemianę materii. Mięśnie odprężą się, a problemy mięśniowe i ścięgnowe będą mniej dokuczliwe. Ciepło wpływa pozytywnie i odprężająco również na drogi oddechowe.

SADZAWKA LODOWA
Ta lodowa sadzawka przygotowuje uformowane płatki śniegu. Gość naciera po saunie rozgrzane ciało zimnym lodem i rozkoszuje się wspaniale orzeźwiającym łaskotaniem skóry. Gość odczuwa wzrost sił witalnych, krwioobieg jest pobudzony i system immunologiczny wzmocniony. Dzięki nagłemu zamykaniu się porów, skóra staje się napięta, a naczynka krwionośne stają się elastyczne, co zapobiega dysfunkcjom.

ŚWIAT SZLACHETNYCH KAMIENI
W tej strefie SPA Gość zanurza się w ferii błogich zapachów i aromatów, dzięki czemu jest pobudzony i wzmacnia się jego zdrowie. 

KĄPIEL PAROWA
Tutaj w centrum działania jest promieniowanie cieplne w połączeniu z aromatem olejków eterycznych. Przy temperaturze od około 45°C wpuszczane są ekstrakty z kwiatów wraz z delikatną parą inhalacyjną. To czas perfekcyjnej i zdrowej kąpieli. Efekty wizualne, przyjemne dźwięki i aromaty kwiatowe towarzyszą podczas pobytu w łaźni parowej.

PIKADA TROPIKALNYCH PRZEŻYĆ
Tutaj woda daje fantastycznie bogate odczucia. Wachlarz przeżyć jest bogaty: od mglistego spryskiwania, efektów świetlnych i dźwiękowych, wodnego masażu różnych partii ciała, poprzez w burze i deszcze tropikalne. Kąpiele zapachowe potęgują niesamowitość wrażeń.

Strefa Saun dla Gości Pałacu:
Czas pobytu: wg życzenia Gościa
Cena: bezpłatnia dla Gości Pałacu 

Dla Gości korzystających tylko z zabiegów spa za minimum 250 zł brutto, jednorazowe wejście do Strefy Basenowej i Saun 90 zł. 
Dla Gości korzystających tylko z zabiegów spa do kwoty 249 zł brutto, jednorazowe wejście do Strefy Basenowej i Saun 190 zł. 

Ze Strefy Saun korzystać mogą wyłącznie osoby pełnoletnie lub osoby, które ukończyły 15 rok życia pod opieką dorosłych.

Strefa Saun w Spa & Wellness Pałac Żelechów jest czynna: 
poniedziałek - piątek 09:00-21:00
sobota 09:00-22:00
niedziela 08:00-20.00

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij