Restauracja - Hotel SPA pod Warszawą - Pałac Żelechów.
Galeria

Zapisz się na nasz newsletter

tel. +48 25 682 03 60

Oferty

Restauracja

POLSKA KUCHNIA
Pałac Żelechów SPA & Wellness oferuje potrawy kuchni polskiej, tworzone według tradycyjnych receptur, umiarkowanie unowocześnionych, jednak przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

STEKI Z JAPOŃSKIEJ WOŁOWINY KOBE ORAZ USDA PRIME BEEF CREEKSTONE FARMS, BLACK ANGUS – GMO free
Wołowina Wagyu, bardziej znana jako Wołowina Kobe uznawana jest za najlepszą na świecie. Drobne niteczki tłuszczu nadają mięsu piękną marmurkową strukturę, a specyficznym warunkom hodowli mięso zawdzięcza niepowtarzalny smak i aromat, który jest szczególnie doceniany, nie tylko przez miłośników steków. Dzięki temu wołowina Wagyu uchodzi za najlepszy i jednocześnie najdroższy gatunek mięsa. Oprócz wspaniałej wołowiny Kobe, nasz szef kuchni proponuje steki z najlepszej wołowiny z farmy Kansas. Jest to USDA Prime oraz Black Angus Beef – GMO free. Wspaniała uczta dla podniebienia nie tylko dla miłośników steków.

MENU DLA DZIECI
Atutem płacowego menu jest szczególna atencja dla dzieci – z wielką starannością skomponowane menu znajduje ich uznanie i nadaje miano - obiekt przyjazny rodzinie i dzieciom.

PIKNIKOWE GRILOWANIE
W sezonie wiosenno-letnim, miłośnikom wydarzeń plenerowych Pałac Żelechów SPA & Wellness oferuje gamę potraw grillowych.

RYBNE PRZYSMAKI
Specjałami podkreślającymi wyjątkowość menu Pałacu Żelechów SPA & Wellness są wyśmienite dania, przygotowane ze świeżych ryb, wyławianych z pałacowych stawów.

DIET MENU
Goście szczególnie dbający o dietę z radością przyjmą Diet Menu – starannie skomponowane i zharmonizowane smaki z wartość kaloryczną.

Serwowanie śniadań w godzinach:
poniedziałek - niedziela              7:00 - 10:00

Godziny otwarcia Restauracji:
Poniedziałek- Czwartek 12:00-22:00
Piątek                          12:00-23:00
Sobota                         12:00-23:00
Niedziela                      12:00-22:00                

Godziny otwarcia Browaru:
Poniedziałek- Czwartek  - warsztaty piwowarskie na zamówienie
Piątek                        14:00 - 24:00
Sobota                       12:00 - 24:00
Niedziela                    12:00 - 22:00

Obiekt zastrzega sobie prawo do zamknięcia Browaru na wyłączność dla Gości z Pałacu.

Mając na uwadze dobro wszystkich naszych gości informujemy, że nie akceptujemy zwierząt na terenie naszego Pałacu i restauracji.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij