Nasze Piwo - Hotel SPA pod Warszawą - Pałac Żelechów.
Galeria

Zapisz się na nasz newsletter

tel. +48 25 682 03 60

Oferty

Nasze Piwo

Browar w Pałacu Żelechów SPA & Wellness to unikatowa atrakcja dla Gości. Smakowe walory piwa w nim warzonego z pewnością zadowoli największych piwoszy.

A oto pałacowe piwa:

Pszeniczne: jest piwem górnej fermentacji produkowanym przy użyciu wyłącznie naturalnych surowców: słodu, wody, aromatycznego chmielu oraz drożdży. Pijąc to piwo wyczujecie Państwo jego treść i pełność smaku. Goryczka przeplata się tutaj ze smakiem pszenicznego słodu. Lekkie szczypanie w język zawdzięczają Państwo wysyceniu piwa naturalnym dwutlenkiem węgla, pochodzącym z procesu fermentacji i długotrwałego leżakowania. Większa ilość „bąbelków” sprawia, że piwo pszeniczne nabiera lekko kwaskowatego smaku i doskonale gasi pragnienie. Złoto-bursztynowa barwa piwa komponuje się z piękną 'czapą' długo utrzymującej białej piany. Dzięki specjalnie dobranej mieszance słodów: pszenicznego i jęczmiennych uzyskaliśmy smak, zapach i barwę właściwe dla tego rodzaju piwa. Ekstrakt: 11%, 8%. Alkohol: 4,5%-5%.

Pilzner: to najbardziej rozpowszechniony gatunek piwa na świecie. Jego historia jest związana z Pilznem – miastem w Czechach, gdzie 5 października 1842 roku Browar Mieszczański uwarzył pierwszego w świecie Pilznera. Pilzner jest piwem jasnym, dolnej fermentacji o intensywnej goryczce chmielowej. Degustując to piwo wyczują Państwo charakterystyczny chmielowy aromat oraz goryczkę przeplatającą się ze smakiem słodu jęczmiennego. Lekkie szczypanie w język powoduje wysycenie piwa naturalnym dwutlenkiem węgla, podczas kilku tygodniowego leżakowania. Dwutlenek węgla w naszym piwie pochodzi wyłącznie z procesu fermentacji podczas, którego drożdże przerabiają cukry na alkohol i właśnie dwutlenek węgla. Piękna jasna barwa tego piwa przepięknie komponuje się z piękną "czapą" długo utrzymującej białej, gęstej piany. Piana ta jest przez długi czas … "odbudowywana" przez wydobywające się z dna szklanki drobniutkie pęcherzyki związanego z piwem dwutlenku węgla. Zostało wyprodukowane przy użyciu wyłącznie naturalnych surowców: słodu, wody, chmielu oraz drożdży dolnej fermentacji. Ekstrakt: 12,5%-13,0%. Alkohol: 4,5%-5,0%.

Ciemne: jest piwem dolnej fermentacji o delikatnym, wyczuwalnym zapachu karmelu i aromatycznego chmielu. Pijąc to piwo wyczujecie Państwo goryczkę, która w tym piwie przeplatającą się ze smakiem słodu oraz delikatnym karmelem. Piwo jest nasycone naturalnym dwutlenkiem węgla pochodzącym wyłącznie z procesu fermentacji. Piękna ciemna bursztynowa barwa piwa komponuje się z piękną "czapą" długo utrzymującej się kremowej, lekko brązowej, gęstej piany. Dzięki specjalnie dobranej mieszance różnych słodów jasnych i ciemnych uzyskaliśmy smak, zapach i barwę właściwe dla tego rodzaju piwa. Zostało wyprodukowane przy użyciu wyłącznie naturalnych surowców: słodu jęczmiennego, wody, aromatycznego chmielu oraz drożdży dolnej fermentacji. Ekstrakt:12,5%. Alkohol:4,5%-5,0%.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij