Browar - Hotel SPA pod Warszawą - Pałac Żelechów.
Galeria

Zapisz się na nasz newsletter

tel. +48 25 682 03 60

Oferty

Browar

Pałac Żelechów SPA & Wellness przygotował dla Państwa wyjątkową i niecodzienną atrakcję. Jest nią browar znajdujący się w lochach pod Pałacem, kompleksowo wyposażony przez lidera w dziedzinie budowania i wyposażania browarów w Europie. Pałacowe piwo warzone jest według kilkusetletnich receptur uznanych piwowarów, na bazie jedynie naturalnych składników takich jak: źródlana woda, chmiel, zboże, miód.

W podziemiach hotelu, gdzie piwo leżakuje, Goście mogą skosztować trunku o niepowtarzalnych i oryginalnych walorach smakowych. Są to piwa niepasteryzowane i niefiltrowane w trzech gatunkach:

  • lager jasny
  • dunkel ciemny
  • piwo miodowe

Na Gości czeka również wybór sztandarowych potraw, które swym smakiem i charakterem podkreślają smak piwa. Godne polecenia są festiwale piwa organizowane w Pałacu Żelechów. Każda impreza to niepowtarzalny klimat, oparty na degustacji piwa i koncertach muzycznych. To niezwykła gratka dla miłośników wyjątkowej kuchni i oryginalnych przekąsek, opartych na piwie jako dodatku do potraw oraz głównego ich składnika.

Godziny otwarcia Browaru:

Poniedziałek- Czwartek  - warsztaty piwowarskie na zamówienie
Piątek                                14:00 - 24:00
Sobota                               12:00 - 24:00
Niedziela                           12:00 –22:00

Obiekt zastrzega sobie prawo do zamknięcia Browaru na wyłączność dla Gości z Pałacu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij