Holistic Cocooning - Hotel SPA pod Warszawą - Pałac Żelechów.
Galeria

Zapisz się na nasz newsletter

tel. +48 25 682 03 60

Oferty

Ceremonia Terapeutyczna Holistic Cocooning

Holistic Cocooning – dostępne w Polsce jedynie w Pałacu Żelechów SPA & Wellness - to wielokierunkowa koncepcja terapii najnowszej generacji, prekursor metod terapii w przyszłości. Łączy w sobie psychiczną i fizyczną regenerację.

Ceremonia terapeutyczna następuje w oparciu o naukę o czterech temperamentach. W nawiązaniu do tradycyjnej medycyny chińskiej, program seansu obejmuje trójwymiarową koncepcję dźwięku, barwy światła oraz aromaterapię, wzmocnioną specjalnymi efektami wizualnymi. Efekt jest wzmocniony zdrowotnymi okładami ciała, które nie tylko stymulują rytm oddychania, ale także doskonale regenerują i odżywiają skórę. Na podstawie dokładnych pytań powstaje obraz stanu nastroju Gościa, poziomu złych I dobrych energii, nagromadzonego stresu i ustalany jest indywidualny program terapii. Dzięki lekkim ruchom napełnionego powietrzem materaca, częstotliwość oddechowa zostaje zredukowana do 10 rytmów oddechowych na minutę. Następuje głębokie uspokojenie i odprężenie.

Ceremonia Terapeutyczna „Perła Pałacu” – zabieg autorski
- przesłanie energetyczne - równowaga - stabilizacja
Zabieg harmonijnie wyrównuje wszystkie zmysły oraz stymuluje rytm oddychania. Holistic Cocooning to enklawa głębokiego uspokojenia i odprężenia, który swą terapię dostosowuje indywidualnie do temperamentu. Ciało zostaje otulone maską z wyciągiem z bursztynu, który regeneruje i nawilża. Maska uczyni skórę wygładzoną i odżywioną, a aromat z Syjamu zapewni niezapomnianą podróż zmysłów.
Zabieg dostępny w Polsce jedynie w Pałacu Żelechów.
250 zł 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij