Apartament SPA - Hotel SPA pod Warszawą - Pałac Żelechów.
Galeria

Zapisz się na nasz newsletter

tel. +48 25 682 03 60

Oferty

VIP SPA

Gabinet VIP SPA w Pałacu Żelechów to ekskluzywny apartament dla wyjątkowych Gości oraz na wyjątkowe okazje. Oaza prywatności, dyskrecji i kameralnego relaksu, a także błogich przeżyć. Apartament SPA tylko dla Dwojga.

WODNA ROZKOSZ W GABINECIE VIP SPA

ODPRĘŻENIE I RELAKS W INFINITY DUO POOL
Wyjątkowa kąpiel pobudza wszystkie zmysły. Ergonomicznie zbudowana wanna z wielokierunkowymi dyszami wodnymi, implikuje wspaniały hydromasaż oraz błogie rozluźnienie mięśni. Kąpiel wzbogacona jest grą świateł, znakomicie skomponowanych z efektami masażu. Unoszący się aromat naturalnych olejków eterycznych działa kojąco i wzmacnia odprężenie. Całość doznań czterozmysłowego programu relaksacji zamyka znakomitej jakości dźwięk. Z basenu Infinity Duo może jednocześnie korzystać maksymalnie dwoje Gości.

TERMALNA ROZKOSZ W GABINECIE VIP SPA

KRÓLEWSKA KĄPIEL
Kąpiel Serail – znana również jako kąpiel królów, jest 30-minutową formą terapii w ciepłej kabinie, podczas której całe ciało jest otulone, rozgrzane w temperaturze od 38 °C do 42 °C) i zależnie od przebiegu terapii, poddane wysokiej wilgotności powietrza (około 90%). Okłady są różne, ze względu na cel działania: odtruwające, oczyszczające skórę, kojące, rozgrzewające, stymulujące przemianę materii, napinające, poprawiające pory, pielęgnujące skórę, aż po rozkurczowe i regenerujące. Terapia kąpielą Serail jest darem ciała i duszy.

WSPOMNIENIE SŁOŃCA
Sauna Infrared zwana też sauną na podczerwień. Jest alternatywą dla osób, które mają przeciwwskazania do korzystania z saun tradycyjnych, wysokotemperaturowych o wysokiej wilgotności. Sauna Infrared oddziałuje na ciało ciepłem, wykorzystywana w niej energia podczerwieni ogrzewa bezpośrednio ciało. Aż 80% energii przenika w głąb organizmu. W kontakcie z ciałem, podczerwień rozgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, mięśnie i narządy wewnętrzne. Działa bardzo efektywnie. Sauna Infrared operuje na ciało w temperaturze od 25°C do 75°C. Seans może trwać dłużej niż w tradycyjnej saunie.

Systematyczne korzystanie z sauny na podczerwień pozwala zlikwidować tkankę tłuszczową, stymulować przemianę materii i metabolizm, a także:

 • oczyszczanie - podczerwień eliminuje nadmiar soli i tłuszczu podskórnego. Pocenie się w niższej temperaturze uruchamia gruczoły potowe i zwiększa wydzielenie toksyn ze skóry. W saunie tej można spalić od 600 kalorii w ciągu półgodzinnej sesji.
 • ulgę w bólach - podczerwień przyspiesza krążenie krwi, powoduje dotlenienie organizmu. Poprawione krążenie zmniejsza stany zapalne, usuwa ból i pomaga wrócić do zdrowia. Zaleca się przy leczeniu zapalenia kaletki, reumatyzmu, zapalenia stawów oraz krwawnic; przy chorobach skóry, takich jak: łuszczyca, wypryski i blizny.
 • relaks i odprężenie – ciepło bardzo znacząco wspomaga odpoczynek ciała i umysłu.

RYTUAŁY W GABINECIE VIP SPA

BURSZTYNOWY RELAKS I ODPRĘŻENIE DLA DWOJGA

Program Spa dla dwóch osób w Apartamencie SPA:

 • Odprężająca kąpiel w arganowym kozim mleku z płatkami róż i muzykoterapią;
 • Aromatyczny peeling bursztynowy całego ciała;
 • Seans w łaźni parowej z okładem bursztynowym;
 • Seans w saunie Infrared;
 • Aplikacja bursztynowego olejku na całe ciało;
 • Poczęstunek w postaci owocowej fantazji;
 • Nielimitowany wstęp do strefy aqua, a w niej basen rekreacyjny, sportowy oraz zewnętrzny o temperaturze wody 32°C, hydromasaże i strefy relaksu;*
 • Nielimitowany relaks w strefie termalnej, w tym: aromatyczny pokój wodnych medytacji, unikalne sauny: solna, ziołowa, fińska i parowa oraz pikada w dżungli z mglistym dżdżem, tropikalną ulewą i burzą;*
 • Parking;
 • Internet bezprzewodowy.

Cena pakietu dla dwóch osób 1215 zł.
Czas trwania programu SPA około 120 minut.

*Dostępność zgodnie z dobą hotelową. 

Realizacja zabiegów pakietowych odbywa się wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu terminów z Recepcją SPA: tel. +48 25 683 04 06, spa@palaczelechow.pl

Prosimy o rezerwację zabiegów z 2-dniowym wyprzedzeniem.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij