Pałac - Hotel SPA pod Warszawą - Pałac Żelechów.
Galeria

Zapisz się na nasz newsletter

tel. +48 25 682 03 60

Oferty specjalne

Warunki rezerwacji i anulacji pobytów indywidualnych

 I. SPOSÓB DOKONANIA REZERWACJI

 1. Rezerwacji można dokonać poprzez:
  - bezpośredni kontakt z Recepcją Pałacu mailowo lub telefonicznie;
  - stronę internetową Pałacu;
  - portal rezerwacyjny Booking.com.

2. Po dokonaniu rezerwacji bezpośrednio przez Recepcję zostanie przesłany na wskazany przez Klienta adres e-mail lub adres pocztowy dokument będący potwierdzeniem rezerwacji.

3. Warunkiem koniecznym dla dokonania wiążącej prawnie Pałac rezerwacji jest uiszczenie przez rezerwującego pobyt Gościa zadatku w wysokości wskazanej w potwierdzeniu rezerwacji. Rezerwacje dokonywane za pośrednictwem portalu Booking.com oraz strony internetowej Pałacu wymagają opłacenia 100% wartości rezerwacji w momencie dokonywania rezerwacji.

4. Zadatek o którym mowa winien być wpłacony na konto Pałacu w formie przelewu bankowego, opłacony kartą kredytową bądź gotówką w kasie Recepcji. Istnieje możliwość zagwarantowania rezerwacji na podstawie preautoryzacji na karcie kredytowej. Preautoryzacja może zostać dokonana maksymalnie na 7 dni przed przyjazdem. 

5. Zadatek winien być wpłacony w terminie określonym w przesłanym dokumencie potwierdzającym rezerwację.

6. Za datę dokonania przedpłaty uznaje się datę uznania rachunku bankowego, przyjęcia gotówki do kasy lub obciążenia karty kredytowej Gościa.

7. Dane do przelewu:
Pałac Żelechów Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowe Dorota Podolak
ul. M. J. Piłsudskiego 36
08-430 Żelechów
Konto: Raiffeisen Bank 82 1750 0009 0000 0000 2174 5049

8. W przypadku braku wpłaty w określonym terminie, bądź braku środków na karcie kredytowej, rezerwacja może zostać automatycznie anulowana.

9. Pozostałą należną kwotę należy uiścić przy zameldowaniu gotówką lub kartą lub zagwarantować płatność udostępniając kartę kredytową do preautoryzacji.

II. ANULOWANIE I ZMIANY REZERWACJI

 1. Warunki anulowania/zmian rezerwacji dokonanych mailowo lub telefonicznie bezpośrednio w Recepcji Pałacu.

W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu Pałac zwraca:

 1. 100% wartości zaliczki w przypadku rezygnacji w terminie określonym w potwierdzeniu rezerwacji
 2. Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż wskazany w potwierdzeniu rezerwacji.
 3. Do 7 dni przed dniem rozpoczęcia pobytu wszelkie zmiany rezerwacji polegające na zmniejszeniu/zwiększeniu liczby pokoi i/lub osób oraz zmiany terminu rezerwacji są możliwe, z wyjątkiem niestandardowych warunków rezerwacji i oferty specjalnych, przesłanych w potwierdzeniu rezerwacji.
 1. Warunki anulowania/zmian rezerwacji dokonanych online za pośrednictwem booking.com i strony internetowej Pałacu.
 1. Oferty dostępne na portalu booking.com i stronie internetowej Pałacu są ofertami bezzwrotnymi, w przypadku anulacji rezerwacji wpłacona zaliczka przepada.
 2. Bezkosztowe zmiany nie są możliwe w rezerwacjach dokonanych online za pośrednictwem booking.com i strony internetowej Pałacu.
 1. Oferty niestandardowe, oferty specjalne- warunki anulacji/zmian rezerwacji:
 1. Bezkosztowa zmiana/anulacja rezerwacji jest możliwa do 60 dni przed planowanym przyjazdem. W przypadku anulacji 100% zaliczki zostanie zwrócone.
 2. W przypadku anulacji rezerwacji w terminie krótszym niż 60 dni, ale nie krótszym niż 30 dni do planowanego przyjazdu, zostanie zwrócone 50% wartości zaliczki.
 3. W terminie krótszym niż 30 dni przed planowanym przyjazdem nie ma możliwości bezkosztowej anulacji rezerwacji. Gość zostanie obciążony 100% wartości zaliczki.
 1. Zwrot zaliczki nastąpi w formie przelewu na wskazany przez Klienta rachunek bankowy lub zwrotu na kartę w przypadku rezerwacji opłaconej kartą kredytową.
 2. W przypadku skrócenia pobytu w Pałacu Klient oprócz ceny za zrealizowany pobyt, będzie obciążony dodatkowo opłatą równą 100% ceny niezrealizowanego pobytu.  Wpłacone kwoty nie podlegają zwrotowi.
 3. W przypadku niestawienia się gościa w Pałacu w dniu przyjazdu, zaliczka przepada, a rezerwację uważa się za anulowaną.
 4. Anulowanie rezerwacji wymaga formy pisemnej.

 III. UDOKUMENTOWANIE REZERWACJI I ANULACJI

 1. Wszelkie wpłacone zaliczki, zadatki bądź przedpłaty są udokumentowane w następujący sposób:
 1.  fakturą zaliczkową wystawioną imiennie na Klienta indywidualnego do której dołączony jest paragon fiskalny - w przypadku zaliczek osób fizycznych, bądź
 2. fakturą zaliczkową wystawioną na wskazaną przez Klienta Firmę - w przypadku zaliczek Firmowych,
 1. Rezygnacja bądź anulacja z zarezerwowanych lecz nie zapłaconych usług stanowi anulację kosztową .

Koszty anulacji rezerwacji mają charakter sankcyjny, odszkodowawczy z tytułu naprawienia szkody poniesionej przez Pałac w wyniku rezygnacji z usług.

 1. Rezerwacją kosztową Pałac obciąża Klienta rezygnującego z usług. 

Czynność ta udokumentowana jest notą obciążeniową, opiewającą na wartość brutto niewykonanej usługi.

 1. W przypadku grup zorganizowanych warunki anulacji zawarte są w odrębnych umowach w formie pisemnej.

     Dorota Podolak
Właściciel Spa & Wellness Pałac Żelechów                       

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij