Wesela - Hotel SPA pod Warszawą - Pałac Żelechów.
Galeria

Melden Sie sich für unseren Newsletter an

Tel. +48 25 682 03 60

Spezielle Angebote

Hochzeiten

Pałac Żelechów wraz z otaczającym go kompleksem parkowym to idealne miejsce do organizacji przyjęcia weselnego. Nasze sale, które poprzez swój historyczny i pałacowy wystrój nadadzą tak wyjątkowemu przyjęciu, jakim jest wesele, niepowtarzalny charakter. Do dyspozycji Pary Młodej oddajemy salę Bankietową o powierzchni 290m² oraz Restaurację i przylegającą do niej Salę Balową, która mieści się w samym Pałacu. Z Restauracji rozpościera się widok na 8 hektarowy park pałacowy, do którego wszyscy uczestnicy spotkania mają bezpośrednie wejście. Proponujemy również organizację przyjęcia w eleganckim namiocie, który na życzenie możemy ustawić w pałacowym parku wśród drzew, zieleni i otaczającej przyrody. Uroczystość może przybrać różnego rodzaju formy od przyjęcia kameralnego po wytworny bankiet. Wszystko dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Pary Młodej. Oferujemy przyjęcia w formie bufetowej lub biesiadnej połączone z serwisem dań ciepłych. Przygotowaliśmy trzy różne pakiety weselne: Szmaragdowy, Rubinowy i Szafirowy, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Ceremonia weselne to wyjątkowe przeżycie dla każdego i pozostaje w pamięci Państwa Młodych oraz wszystkich uczestników przyjęcia na długie lata. Ważne jest zatem aby wybrać odpowiednie miejsce, które zaskoczy, spełni wszystkie oczekiwanie jak również będzie profesjonalne, wyjątkowe i niepowtarzalne jak ten dzień dla Młodej Pary. Proponujemy opiekę koordynatora ze strony Pałacu, który doradzi i pomoże w przygotowaniach do ceremonii, podpowie jak powinna przebiegać uroczystość i wesprze Młodą Parę w organizacji najważniejszego dnia w życiu. Przez cały czas trwania przyjęcia, nad jego uczestnikami będzie czuwać wykwalifikowany personel. Współpracujemy z profesjonalnymi florystami, zespołami muzycznymi, DJ-ami, fotografami, firmami transportowymi i chętnie zarekomendujemy ich usługi.

….. bo każdy jest wyjątkowy….

Życzymy aby rozpoczęta w Pałacu wspólna historia była trwała, piękna i wartościowa jak szlachetny kamień.

Diese Webseite verwendet Cookies

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookies Politik gemäß den Einstellungen Ihres Browsers. Mehr in der Datenschutzerklärung

OK, schließen